Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrība (LVPUFDA) sveic Sociālo darbinieku dienā!

 

Sociālos darbiniekus mēdz dēvēt par “pārmaiņu aģentiem”, tas nozīmē, ka uz sociālā darbinieka pleciem tiek iznēsāti daudzu cilvēku problēmas, bēdas, arī prieki un patiesas laimes brīži. Prieka deva sociālajiem darbiniekiem vienmēr ir brīžos, kad cilvēks no speciālista kabineta iziet – kaut mazliet, bet laimīgs.

Sociālais darbs, lai arī profesionāļu vidū saprotams un augsti vērtēts, tomēr plašākā sabiedrībā un politiķu vidū maz izprasts. Šajā  Sociālo darbinieku dienā novēlu Jums visiem izturību darbā un ticību, ka sociālais darbs Latvijā drīz būs novērtēts tik pat augstu, kā eksportējošie uzņēmumi, jo tie vairo Latvijas bagātību un palielina IKP - tieši tāpat, kā sociālais darbs! Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrība (LVPUFDA) uzskata, ka atlīdzībai par Jūsu pašaizliedzīgu darbu jābūt pienācīgai, tieši tāpēc mēs nosūtījām Daugavpils domei vēstuli ar aicinājumu palielināt nākamajā gadā darba algas Sociālā dienesta darbiniekiem.

Cilvēcība, cilvēkmīlestība, uzticēšanās, spēja sajust otra sāpes kā savējās, augsts profesionālisms raksturo mūsu sociālā darba speciālistus. Daugavpils pašvaldība var lepoties ar sava Sociālā dienesta kolektīvu! Paldies par jūsu sirdsdarbu, par jūsu neizsīkstošo vēlmi sniegt atbalstu un rast risinājumus šajā grūtajā pandēmijas laikā.. No sirds sveicu Jūs profesijas svētkos! Lai Jums visiem veselība, spēks, izturība un kaut mazs, bet priekpilns mirklis sev un saviem mīļajiem!

Arodbiedrības LVPUFDA valdes priekšsēdētājs    A.Jirgensons

Pēdējās izmaiņas veiktas: 09.11.2021 10:27