Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem un Piekrastes bibliotēkas sadarbība

  

Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem (Arhitektu ielā 21) un Latgales Centrālās bibliotēkas sadarbības ietvaros, 14. maijā filiālē “Piekrastes bibliotēka” (Aveņu ielā 40) tika atklāta Dienas aprūpes centra un Specializēto darbnīcu klientu rokdarbu un daiļrades izstāde “Mēs varam”.   Kaut gan cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem un psihiskām slimībām ir vismazāk aizsargātākā iedzīvotāju grupa, viņi ir tādi paši sabiedrības locekļi, kā visi pārējie. Dotas izstādes mērķis ir parādīt sabiedrībai, kā viņi spēj izteikt savas jūtas caur saviem darbiem, klientu socializācija un integrācija, sociālo pakalpojumu popularizēšana.

            Dienas Centra, Latgales Centrālās bibliotēkas un tās filiāļu sadarbība ilgst jau vairākus gadus. Klienti pastāvīgi apmeklē rīkotus pasākumus un izstādes, tas dod viņiem iespēju ātrāk integrēties sabiedrībā, uzlabot savas dzīves kvalitāti un emocionālo stāvokli. Dienas centra darbinieki un klienti izteic milzīgu pateicību Latgales Centrālai bibliotēkai un tās filiālēm par ilggadējo sadarbību un īpaši par iespēju parādīt sabiedrībai, ka mūsu klienti arī ir talantīgi.

            Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem un Specializēto darbnīcu klientu darbi ir apskatāmi Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40) no 14. līdz 24. maijam.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 14.05.2019 08:17