Dienas aprūpes centrā sāka darboties Lieldienu labdarības tirdziņš

 

8. aprīlī Daugavpils Sociālā dienesta Dienas aprūpes centrā personām ar garīga rakstura traucējumiem Arhitektu ielā 21 atklāts Lieldienu labdarības tirdziņš. Ikviens apmeklētājs varēs ne vien atrast te oriģinālas un sirsnīgas dāvanas un svētku dekorus, bet arī piedalīties labdarības akcijā, atbalstot centra klientus.

Labdarības tirdziņu organizēšana divreiz gadā, pirms Ziemassvētkiem un Lieldienām, jau ir kļuvusi par  labu tradīciju. Dienas aprūpes centra klientu darbi ar savu sirsnību un mīļumu ir iekarojuši daudzu pilsētnieku sirdis. Šogad darinājumu klāsts ir paplašinājies: tirdziņā, līdztekus krāšņajiem Centra klientu darinātajiem dekoriem, ir skatāmi arī Specializēto darbnīcu dalībnieku darbi, kas veidoti nedaudz citādā tehnikā un stilistikā, izmantojot jaunus materiālu veidus.

Iegādāties suvenīrus var par ziedojumiem. Šie līdzekļi tiek izmantoti materiālu iegādei radošajām darbnīcām, izglītojošiem braucieniem un rehabilitācijas pasākumiem. Taču svarīgākais centra klientiem ir iespēja iemācīties kaut ko jaunu, radoši izpausties, un, protams, iespēja dalīties ar sirds siltumu un gaišumu, kas caurstrāvo katru darinājumu.

Tirdziņa atklāšana aizritēja pavasarīgi siltā un sirsnīgā gaisotnē, ar jestrām dziesmām Līvānu novada Kultūras centra Slāvu kultūras biedrības “Uzori” ansambļa izpildījumā. Viesi augstu novērtējuši izstādē skatāmos radošos darbus. Daugavpiliešiem šāda iespēja būs līdz 18. aprīlim:  ikviens ir mīļi gaidīts katru darba dienu Dienas aprūpes centrā personām ar garīga rakstura traucējumiem (Arhitektu ielā 21) no plkst.10.00 līdz 16.00.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

 

Pēdējās izmaiņas veiktas: 09.04.2019 05:21