Dienas centra “Saskarsme” Sociālās rehabilitācijas programmas “Dzīves kvalitāte” ansamblis “Draudzība” ar koncertu atzīmēja savu pastāvēšanas 15.gadadienu.

 

10.04.Dienas centrā “Saskarsme” Sociālās rehabilitācijas programmas “Dzīves kvalitāte” ansamblis “Draudzība”.   Ansamblis bija viens no pirmajiem, kas tika izveidots atveroties 2012.gadā Liepājas ielā 4, Pensionāru un invalīdu centram. Šo gadu garumā ansamblis sniedzis virs 150 koncertiem:  Dienas centrā, pilsētā, Daugavpils sociālas apkalpošanas  teritoriālajā centrā, ārpus pilsētas robežām. Paši ansambļa dalībnieki stāsta, ka viņu pastāvēšanas pamats un virzītājspēks ir ansambļa vadītāja, kultūras pasākumu organizatore I. Kralika, kura vada arī Sociālās rehabilitācijas programmas “Veselības skola “ dziedāšanas aktivitātes. Pateicoties prasmīgi izvēlētam dziesmu repertuāram, ansambļa dalībnieki ar prieku un patiku  nāk un dzied gan sev, gan koncertos skatītājiem. Dalībnieki novērtēja Sociālā dienesta Dienas centra  lomu, kas nodrošina tīkamās pašdarbības nodarbībās un specialistu iesaisti. Pierādījums teiktajam ir tie ansambļa “Draudzība” dalībnieki, kuri Dienas centru apmeklē 15 gadus.

       Sociālā dienesta e-pakalpojumu un sabiedrisko attiecību specialiste M. Gorkina pasniedza  Sociālā dienesta Pateicības rakstu ansamblim  “Draudzība” par aktīvu līdzdalību mākslinieciskās pašdarbības koncertu sniegšanā, par Dienas centra popularizēšanu  ārpus pilsētas robežām  un sakarā ar ansambļa 15.pastāvēšanas gadadienu.

    Dienas centra “Saskarsme” vadītāja L. Gadzāne

 

Pēdējās izmaiņas veiktas: 12.04.2019 11:16