Karstajā laikā klientu apkalpošanas Centrs Lāčplēša ielā 39 strādās no plkst. 7.00 no rīta

 

Tuvāko divu nedēļu laikā Daugavpilī tiek prognozēts ļoti karstais laiks. Bez  tam,  tiek saglabāti ierobežojumi, kuri ir saistīti ar Covid-19 izplatīšanu, un neļauj veikt  pilnvērtīgu iedzīvotāju pieņemšanu iekštelpās. Vienlaicīgi pieaug Sociālā dienesta klientu skaits, kuriem tuvojās trūcīgo vai maznodrošināto mājsaimniecību statusa pagarināšanas termiņš. Lai samazinātu rindas, Sociālā dienesta darbinieki un vadība veic iesniegumu pieņemšanu  no klientiem ārpus Klientu apkalpošanas centra telpām.   Atgādinām: lai iesniegtu iesniegumu statusa pagarināšanai vai nodotu čekus  medicīnas izdevumu kompensācijai nevajag stāvēt rindā. Lāčplēša ielā 39 (no pagalma puses) ir kastītes ar iesniegumu veidlapām,  tos var paņemt un mierīgi aizpildīt mājas, pēc tam  atnest jebkura laikā un atstāt  pastkastītē Lāčplēša ielā 39 (pie galvenās ieejas). 

Rūpējoties par saviem klientiem, un saprotot, cik grūti daudziem no viņiem izturēt karstumu, no 7. jūlija līdz 14. jūlijam Klientu apkalpošanas centra darbinieki sāks  klientu pieņemšanu Lāčplēša ielā 39 ar plkst.7.00  no rīta.

Sociālais dienests aicina neveidot nepamatotas rindas un  iesniegt    iesniegumus    attālināti  :   

  • e-veidā, izmantojot e -pakalpojumu “IESNIEGUMS IESTĀDEI”  Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā  www.latvija.lv
  • atstājot iesniegumu dokumentiem paredzētā pastkastēs Lāčplēša ielā 39 (no pagalma puses) , Vienības ielā 8, Liepājas ielā 4
  • nosūtot pa pastu.

Informācija saziņai ar Sociālo dienestu: Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde  “Sociālais dienests”:
Adrese: Vienības iela 8, Daugavpils, LV-5401
e-pasta adrese: socd@socd.lv

Tālruņi saziņai ar Sociālās palīdzības nodaļu Lāčplēša ielā 39: 654-49907, bezmaksas tālrunis  80006966,  22814696 (BITE tīkls)

Informāciju sagatavoja Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” sabiedrisko attiecību speciālists Marina Gorkina.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 06.07.2021 11:12