Kopā mēs esam liels spēks!

 

Danutai, daudzbērnu mātei no Daugavpils 28.jūnijs bija drausmīgas traģēdijas un bēdu diena. Ugunsgrēkā gājušas bojā vecmāmiņa un 19 gadus veca meita. Bet jāturpina dzīvot, lai pieciem bērniem, no kuriem trīs ir personas ar invaliditāti, būtu jumts virs galvas un gādīga mamma.
Organizācija “Pēc ugunsgrēka”, kas palīdz cietušajiem pēc ugunsgrēka un katastrofām, atvērusi labdarības tālruņu numurus ar mērķi palīdzēt lielajai ģimenei.  

Ikviens, kurš var sniegt palīdzīgu roku ir aicināts ziedot, zvanot uz labdarības tālruni 90067088, maksas par zvanu – 1,42 eiro
Ja varat dāvināt lielāku summu, tad zvaniet uz numuru 90006860, maksa par zvanu – 4,27 eiro.
Danutas ģimene būs bezgala pateicīga par katru centu.
Sarežģītā brīdī nepieciešams apzināties, ka neesi palicis viens pats ar savām grūtībām.

Danutas ģimene no visas sirds pateicas:

1. Labdarības fonda “Pēc ugunsgrēka” komandai par labu darbības organizēšanu, profesionālismu un iespēju saņemt bezmaksas materiālu palīdzību.
2. Visiem nevienaldzīgiem cilvēkiem, kuri atbalstīja morāli, finansiāli un materiāli.
3.  Daugavpils pilsētas pašvaldības vadībai un Sociālā dienesta darbiniekiem, par atsaucību un transporta nodrošināšanu. Atsevišķa pateicība sociālajai darbiniecei Ilonai Liepiņai.

Šādu rakstu varēja lasīt labdarības fonda “Pēc ugunsgrēka” Facebook lapā.

Arī Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” izsaka milzīgu paldies labdarības fondam “Pēc ugunsgrēka”, Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komitejas priekšsēdētājai Helēnai Soldatjonokai un visiem ziedotājiem par atsaucību un palīdzību daugavpiliešu daudzbērnu ģimenei krīzes situācijā. Un paldies uzņēmējam Igoram, kurš ar savu transportu nogādāja mēbeles un mantas no Rīgas uz Daugavpili.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 14.07.2020 06:53