Notika kārtēja fizioterapeitu nodarbība bērniem

 

11.februārī dienas centra “Saskarsme” Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros  notika kārtējā nodarbība Sociālā dienesta klientu bērniem.  

Daugavpils pašvaldība sadarbībā ar SIA "Daugavpils bērnu veselības centrs" un Sociālo dienestu īsteno šo projektu, kura ietvaros bērniem ir iespēja ņemt dalību veselības veicināšanas pasākumā "Skolas vecuma bērnu izglītošana par veselīgu stāju saglabāšanas un nodrošināšanas jautājumiem, praktiskās apmācības fiziskām aktivitātēm vispārējās veselības veicināšanai un stājas stiprināšanai".

Daugavpils bērnu veselības centra fizioterapeiti veic skolas vecuma bērnu izglītošanu par pareizas stājas saglabāšanas un nodrošināšanas jautājumiem, kā arī organizē praktiskās apmācības ar fiziskām aktivitātēm vispārējās veselības veicināšanai un stājas stiprināšanai. Bērni kopā ar fizioterapeitu veic vingrojumus muguras muskulatūras nostiprināšanai un stājas nepilnību novēršanai, spēkam, izturībai, līdzsvaram, koordinācijai. Nodarbību laikā ir noslogotas visas ķermeņa muskuļu grupas vienlaikus, uzlabojot arī bērnu fizisko stāvokli.

Bērnu un vecāku atsauksmes par nodarbībām ar fizioterapeitiem ir pozitīvas, bērniem patīk vingrot, bet vecāki uzskata, kā nodarbības ir ļoti interesantas un noderīgas.

Nodarbības notiek katru mēnesi, nākamās būs 19.martā.

Bērnu vecuma grupa: pamatskolas audzēkņi (no 1.līdz 9. klasei). Vecāki arī var piedalīties pasākumā kopā ar bērniem! Bērnu skaits grupā - 15 cilvēki

Visus ieinteresētos piedalīties nodarbībās turpmākos 2019.gada mēnešos lūdzam griezties Vienības ielā 8, 13.kabinetā, tālrunis uzziņām: 654 40931.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 12.02.2019 07:31