Seniori uzsāk jaunu aktivitāšu gadu.

 

29.janvārī Dienas centrā “Saskarsme” notika NVO Padomes „Varavīksne” sēde. Atskaiti par paveikto 2017.gadā sniedza NVO “Varavīksne” locekle D. Ivanova. Tika apspriests biedrības  darba plāns uz 2018.gadu.  

          Uz tikšanos pie senioriem bija ieradušies: Sociālā dienesta vadītāja N. Jakubovska, projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” koordinatore  A. Ivanovu.

         Sociālā dienesta vadītāja N. Jakubovska informēja seniorus par pozitīvajām izmaiņām 2018.gadā, kas skars audžuģimenes-tiks nozīmīgi palielināts atbalsts šīm ģimenēm. Tika pārrunāts par e-veselības receptēm, banku kontu  izrakstiem un iespēju tos iesniegt sociālā dienesta Sociālās  palīdzības nodaļai, izmantojot internetu. Sociālā dienesta vadītāja N. Jakubovska sniedza atbildes uz klātesošo interesējošiem jautājumiem.

         Projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” koordinatore  A. Ivanova sniedza ieskatu par bezmaksas veicināšanas nodarbībām Daugavpilī.

 

Dienas centra “Saskarsme” vadītāja L.Gadzāne.

 

Pēdējās izmaiņas veiktas: 31.01.2018 13:58