Sociālā dienesta apsveikums pilsētas svētkos

Katru gadu vasaras sākumā mūsu pilsētā nāk svētki. Zied puķu dobes, kastaņi, smaržo  ceriņi un jasmīns, bet  Daugavpils  zied  ar savu iedzīvotāju un pilsētas viesu smaidiem. Šajās dienās mēs īpaši izjūtam Daugavpils iedzīvotāju saliedētību un savu mīlestību pret dzimto pilsētu. Mēs lepojamies ar savu pilsētu un esam  laimīgi būt  par tās neatņemamo daļu. Savu ikdienas darbu  mēs veltam Daugavpils iedzīvotāju labklājības izaugsmei un rūpēm par pilsētniekiem.

Šajā sarežģītajā pandēmijas laikā mēs sapratām, ka esam vajadzīgi viens otram, un cik svarīgi ir rūpēties par tuviniekiem! Pilsēta atgriežas pie normālas dzīves, un tie arī ir svētki! Tikai kopā mēs pārvarēsim visus  izaicinājumus, varēsim sazināties, kā iepriekš! Daugavpilī ir visas iespējas visu vecumu cilvēku attīstībai, daiļradei  un aktīvai sportiskai atpūtai!

Mēs novēlam Daugavpilij laimīgu bērnu smieklus katrā ģimenē, jo īpaši audžuģimenēs, un sirsnīgs  paldies mūsu audžuģimenēm! Mēs ticam, ka arvien vairāk pilsētnieku varēs patstāvīgi atrisināt savas sociālās problēmas, bet  mēs vienmēr gatavi palīdzēt! Mēs virzāmies uz priekšu kopā ar pilsētu, padarot to mūsdienīgu un attīstītu ,  saglabājot tās tradīcijas!

Mēs ar mīlestību un rūpēm, izmantojot savu pieredzi un profesionālās zināšanas, nodrošinām sociālos pakalpojumus senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti! Mūsu sirdis pieder tev, Daugavpils! Mēs zinām, ka Daugavpils ir  mūsu liela un draudzīga ģimene, mēs novēlam daugavpiliešiem veselību, laimi un labklājību. Mēs esam kopā!

DAUDZ LAIMES, DAUGAVPILS!

Pēdējās izmaiņas veiktas: 18.06.2021 10:35