Vasaras tematisko ekskursiju cikls Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klientiem

Turpinot vasaras tematisko ekskursiju ciklu, 09. augustā Sociālās rehabilitācijas un aprūpes programmas virziena “Atpūta+” ietvaros Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem (Arhitektu 21) un Specializēto darbnīcu klienti apmeklēja Līvānu stikla muzeju un Latgales mākslas un amatniecības centru Līvānos.

Latgales mākslas un amatniecības centrā klientiem bija iespēja iepazīt Latgales amatniecības vēsturi un tās attīstību līdz mūsdienām, apskatīt garāko jostu Latvijā un to rakstu zīmju dažādību, ka arī iepazīt Līvānu stikla fabrikas vēsturi un apskatīt visās varavīksnes krāsās zaigojošo Līvānu stiklu.

Dotai ekskursijai ir liela nozīme Latgales novada kultūras un vēstures izzināšanā, tas attīsta klientu izziņas intereses, kārtējo reizi paplašina klientu redzesloku, palīdz personām ar garīga rakstura traucējumiem integrēties sabiedrībā un attīsta prasmes saturīgi pavadīt savu brīvo laiku. Jaunas un interesantas vietas apmeklēšana uz ilgu laiku atstās klientu atmiņā saņemtās pozitīvās emocijas.

    

Pēdējās izmaiņas veiktas: 13.08.2019 05:25