Jaunumi

 • Par vienreizējiem pabalstiem Covid-19 izraisīto seku pārvarēšanai

  Saskaņā arSaistošo noteikumu Nr.44 “Atbalsts krīzes situācijā sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatību"grozījumiem, no 2021g. 25.februāra tiek ieviesti vienreizējie pabalsti Covid-19 izraisīto seku pārvarēšanai. Informējam par pabalstu apmēriem un iedzīvotāju kategorijām, kurām šie pabalsti pienākas.

 • Par valsts finansēto asistenta pakalpojumu

  Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” sektors “Asistentu pakalpojumi” atgādina, ka ārkārtas situācija valstī noteikta no 09.11.2020. līdz 06.04.2021.

  Lai saņemtu samaksu par asistenta pakalpojuma sniegšanu,atskaites par asistenta pakalpojumu ir jāiesniedz, tajās norādot izmantoto stundu skaitu par februāra mēnesi.

 • Sociālajā dienesta uzsākta vakcinācija pret COVID-19 infekciju

  2021. gada 23.februārī Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādē “Sociālais dienests” tika uzsākta darbinieku un klientu vakcinācija pret COVID-19 vīrusu. Potēšanu uzsāka Grupu dzīvokļos un Ģimenes atbalsta centrā/patversmē (Šaurā ielā 26), piedāvājot vakcinēties darbiniekiem un klientiem. Vakcinācija ir stingri brīvprātīga, tāpēc vakcinēti bija tikai tie, kuri izteica savu vēlmi saņemt vakcīnu.

 • Simtgadnieku pulkam pievienojās divas daugavpilietes

  2021.gada 18.februārī Sociāla dienesta vadītāja Līvija Drozde apmeklēja Daugavpils iedzīvotājus Jadvigu Tvardovsku un Viktoriju Molotkovu, kurām šomēnes apritēja 100 gadi. Jubilāres saņēma skaistus pušķus, rakstisko Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja Igora Prelatova apsveikumu un dāvanu - materiālo atbalstu 150 euro apmērā. Novēlam simtgadniecēm stipru veselību, labklājību un daudz tuvinieku mīlestības!
 • Paldies par labdarību!

  Sociālās un Naktspatversmes administrācija un Klienti saka Lielu PALDIES, jaunajai sievietei, kura 15.02.2021. ziedoja Patversmei pārtikas produktus. Šajā Covid-19 laikā ziedotā pārtika palīdzēs daudziem klientiem, kuri nonākuši krīzes situācijā un nespēj nodrošināt pamatvajadzības.

  Mīļš paldies!

 • Samuilam Gleizerovam apritēja 101 gads!

  Šodien Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” vadītāja Līvija Drozde apmeklēja Samuilu Gleizerovu, kuram 2021.gada 14.februārī apritēja 101 gads. L.Drozde pasniedzajubilāram svētku pušķi, Domes priekšsēdētāja Igora Prelatova rakstisko apsveikumu un materiālo atbalstu 200 eiro apmērā .

 • Darbi dienas centrā “Saskarsme ” ārkārtējās situācijas laikā

  Dienas centra “Saskarsme” pakalpojums klientiem sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju uz laiku nav pieejams. Šis laika brīdis tiek izmantots, lai veiktu nodarbību telpu kosmētisko remontu , pārmazgātu aizkarus. Darbus palīdz veikt palīgstrādnieki, kuri norīkoti piedalīties pasākumā Algoti pagaidu sabiedriskie darbi un klienti, kurus nozīmē Sociālo pakalpojumu organizēšanas un sociālā darba pilngadīgām personām sektors līdzdarbības pienākumu veikšanai.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.10.2013 11:25