Jaunumi

 • Klientu ievērībai!

  Lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatības riskus, Sociālais dienests atgādina, ka, ierodoties uz pieņemšanu, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs un jāievēro divu metru distance. Drošības pasākumu neievērošanasgadījumā Sociālā dienesta speciālisti klientus neapkalpos. Būsim atbildīgi ne tikai par savu, bet arī par līdzcilvēku drošību!

  Pateicamies par sapratni!

 • Informācija bērnu ar funkcionāliem traucējumiem vecākiem

  Aicinām Jūs 2020.gada 25.septembrī no plkst.12.00 līdz 15.00 iepazīties ar Latvijas Sarkanā Krusta Sociālo pakalpojumu centru “Rīta vēsma”, kas turpmāk darbosies 18.Novembra ielā 197 v. Jūsu bērnam pēc izvēles un veselības stāvokļa iespējām tiks piedāvāti dažādi sociālās rehabilitācijas pakalpojumi Jums pieejamās dienās un laikā. Mūsu speciālistu komanda prezentēs dažādus bērnu personību attīstošas un socializāciju veicinošas individuālas kā arī nelielu grupu nodarbības.

 • Upes kuģītis "Sikspārnis" - Sociālās mājas bērniem

  Bērni no Sociālās mājas Šaurā ielā 28 tās vadītājas Irēnas Šuļgas un sociālā pedagoga Ludmilas Pildikas pavadībā 27. augustā piedalījās ekskursijā pa Daugavu ar kuģīti "Sikspārnis". Ievērojot drošības noteikumus, visi uzvilka glābšanas vestes. Lai gan laiks bija apmācies, bērni un pieaugušie varēja pilnībā izbaudīt Daugavas krastu skaistos skatus, pilsētas ainavas, justies kā īsta kuģa komanda.

 • Sociālais dienests no augusta uzsāks darbu jaunā režīmā

  Sociālās palīdzības nodaļaLāčplēša ielā 39 veiks klientu pieņemšanu klātienē, izmantojot rindas sistēmu (talonus):

  pirmdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00

  otrdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00

  ceturtdienas no plkst. 8.00 līdz 12.00

  Klientu pieņemšana klātienē pēc iepriekšēja pieraksta notiks:

  pirmdienās no 13.00 līdz 17.00,

  otrdienās un ceturtdienās 13.00 līdz 16.00.

 • 28. jūlijs – Pasaules Hepatīta diena

  28.jūlijā tiek atzīmēta Pasaules Hepatīta diena. Tās laikā sabiedrība tiek informēta par vīrushepatītiem, pastiprināti tiek pievērsta uzmanība vīrushepatītu profilaksei, kā arī kontroles pasākumiem un veselības pārbaužu veikšanai.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.10.2013 11:25