Jaunumi

 • Sociālā dienesta apsveikums pilsētas svētkos

  Katru gadu vasaras sākumā mūsu pilsētā nāk svētki. Zied puķu dobes, kastaņi, smaržo ceriņi un jasmīns, bet Daugavpils zied ar savu iedzīvotāju un pilsētas viesu smaidiem. Šajās dienās mēs īpaši izjūtam Daugavpils iedzīvotāju saliedētību un savu mīlestību pret dzimto pilsētu. Mēs lepojamies ar savu pilsētu un esam laimīgi būt par tās neatņemamo daļu. Savu ikdienas darbu mēs veltam Daugavpils iedzīvotāju labklājības izaugsmei un rūpēm par pilsētniekiem.

 • Par asistenta pakalpojuma izmaiņām no 2021. gada 1. jūlija.

  No 01.07.2021. stāsies spēkāizmaiņas asistenta pakalpojuma nodrošināšanā.Grozījumi Invaliditātes likumā nosakatiesības personai pašvaldībā saņemt no valsts budžeta finansētu pavadoņa pakalpojumu un no pašvaldības budžeta finansētu aprūpes pakalpojumus un personas, kurām ir tiesības tos saņemt.
 • Sociālās palīdzības nodaļas klientu ievērībai

  Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” informē, ka Sociālās palīdzības nodaļas Klientu pieņemšanas punkts Šaurā ielā 28 ir slēgts līdz 01.07.2021.

  Informāciju par sociālās palīdzības saņemšanu var saņemt pa tālruni 654 49907, 22814696 (mobilo tālruņu lietotājiem, LMT tīkls) un 80006966 (bezmaksas tālruņa numurs) .

 • Naudas atgriešana par neapmeklētajām dienām nometnē

  Bērnu un jauniešu vasaras nometnes ir veiksmīgi sākušās, visi iepriekš veikto Covid-19 testu rezultāti ir negatīvi.

  Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa informē, ka vecāki var atgriezt naudu par ēdināšanu, ja kādu iemeslu dēļ nometnes dalībnieks neapmeklēja vienu vai vairākas dienas un nometnes vadītājs tika informēts līdz plkst. 8.00 par to, ka dalībnieka nometnē nebūs.

 • Paplašināts Latvijas Goda ģimenes apliecību saņēmēju loks

  Turpmāk Latvijas Goda ģimenes apliecībusaņems ne tikai daudzbērnu ģimenes, bet arīģimenes, kuru aprūpē ir bērns ar invaliditāti vai pilngadīga persona, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ja tai ir noteikta I vai II invaliditātes grupa. Lai saņemtu apliecību šajās ģimenēs nebūs arī noteikts bērnu skaits, kā tas ir daudzbērnu ģimenes gadījumā (vismaz trīs bērni).

 • Iespēja sportot senioriem

  Seniori tiek aicināti pieteikties uz fiziskās veselības veicināšanas nodarbībām. Nodarbību laikā pieredzējuša instruktora uzraudzībā tiks apgūti dažādi vispārattīstoši, saudzīgi un ārstnieciski vingrojumi.

  Paredzēts, ka dienā tiks komplektētas divas grupas nodarbībām dažādos laikos (nodarbību laiku saskaņojot atsevišķi) sākot jau no jūnija. Tikšanās vieta Dienas centrs “Saskarsme” Liepājas ielā 4, Daugavpilī.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.10.2013 11:25