Jaunumi

 • Atvērto durvju Diena biedrībā "Lielas ģimenes"

  Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes" aicina uz atvērto durvju dienu 27.februārī plkst. 18.30.-20.00. Varšavas ielā 45, 203.kab.

  Aicinām jaunas ģimenes,lai iepazīstinātu ar biedrības darbību, idejām un ieguvumiem. Gaidām ciemos biedrības ģimenes ar jaunām idejām un ierosinājumiem, kā arī draugus, lai aprunāties.

 • Daugavpilī uzlabos vides pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti

  Daugavpilī dzīvo vairāki simti cilvēku ar kustību traucējumiem un cita veida nopietnajām fiziskajām kaitēm. Lai padarītu viņiem pieejamāku apkārtējo vidi, pašvaldībā tiek īstenoti vairāki projekti un sociālā atbalsta programmas. 2020. gadā ieplānots veikt pilsētas infrastruktūras uzlabojumus, kā arī palielināt materiālo atbalstu individuālo pandusu ierīkošanai un mājokļu iekārtošanai.

 • Aktīvi darbojas personu ar invaliditāti NVO padome

  Personu ar invaliditāti sabiedrisko organizāciju padomes 7. februāra kārtējā sēdē tika apstiprināts padomes sastāvs, padomes nosaukums un ievēlēts priekšsēdētājs. Par personu ar invaliditāti NVO padome "Mēs varam vairāk" tika vienbalsīgi ievēlēta Anna Stankeviča, biedrības "Ilgas" priekšsēdētāja. Par vietnieku kļuva Aleksandrs Bobrovs no Daugavpils neredzīgo biedrības. Kopā padomi veido 11 personu ar invaliditāti sabiedrisko organizāciju pārstāvji.

 • Daugavpilī pieaug atbalsts jaunām ģimenēm, jubilāriem un bāreņiem

  izvadītajā nedēļā Daugavpils pilsētas domes kārtējā sēdē deputāti akceptēja grozījumus vairākos saistošajos noteikumos, kas paredz pašvaldības materiālā atbalsta palielināšanu mazaizsargātām personām: šogad ievērojami pieaugs bērna piedzimšanas pabalsts, kļūs plašāks jubilejas atbalsta saņēmēju loks un dubultosies tā summa, kā arī būtiski palielināsies sociālās garantijas bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem.

 • Vecāko klašu skolēniem kompensēs pacienta līdzmaksājumus

  Atbalstot jauniešu izglītību, Daugavpils domes deputāti papildināja Saistošos noteikumus Nr. 46 "Daugavpils pilsētas pašvaldības materiālais atbalsts mazaizsargātajām personām" ar jauniem atbalsta veidiem. Sākot ar 2020.gada 28.janvāri vispārējās izglītības iestāžu izglītojamiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Daugavpils pilsētā un kuri mācās klātienē, vecumā no 18 līdz 20 gadiem, Sociālais dienests segs/kompensēs:

 • Svētku pasākumu cikla slēgšana Dienas aprūpes centrā personām ar garīga rakstura traucējumiem

  2020. gada 16 janvārī, ar Dienas centra “Saskarsme” senioru deju kolektīva “Sapnis” svinīgo priekšnesumu Dienas aprūpes centrā personām ar garīgā rakstura traucējumiem ir noslēdzies svētku pasākumu cikls, kas bija veltīts Ziemassvētku un Jaungada svinēšanai.

  Gada gaidītākie un viennozīmīgi burvīgākie svētki ir Ziemassvētki un Jaunais gads. Neskatoties uz to, ka vakaros agri paliek tumšs, šie svētki paliek paši gaišākie. Šajā svētku laikā ikvienam sirdī iedegas cerība un gaidas pēc brīnuma, cilvēki kļūst labsirdīgāki un priecīgāki. Tas ir lielisks laiks, lai paveiktu kādu labu darbu, iepriecinātu tuviniekus, draugus. Tas ir īstais brīdis, lai piepildītu savus un citu cilvēku sapņus, gūt prieku no saņemšanas un dāvināšanas.

 • Noslēdzās Ziemassvētku labdarības akcija "Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs"

  No 2019.gada 20.novembra līdz 2020.gada 10.janvārim norisinājās Sociālā dienesta un LSK Daugavpils pilsētas komitejas rīkotā Ziemassvētku labdarības akcija "Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs", kas šogad tika veltīta jauniešiem bāreņiem, lai palīdzētu viņiem iekārtot dzīvokli un iegādāties sadzīves priekšmetus. Piedalīties šajā akcija tika aicināti 25 pilngadīgie bāreņi, kuriem Daugavpils pašvaldība piešķīra dzīvokļus. Ar viņiem cieši sadarbojās Sociālā dienesta atbildīgie speciālisti. Šī gada14.janvārī Dienas centrā “Saskarsme” Liepājas ielā 4 notika atbalstītāju un jauniešu tikšanās, kur jaunieši bāreņi saņēma pateicības dāvanas.

 • Dienas centrā “Saskarsme” notika apmeklētāju Jaungada pasākums

  Dienas centra apmeklētājus 08.01.2020. uz Jaungada pasākumu sagaidīja Dienas centra “Saskarsme” kolektīvi: ansamblis “Draudzība ” (vadītāja kultūras pasākumu organizatore I. Kralika), ansamblis “Sarma”( vadītājs kultūras pasākumu organizators S. Pimanovs ), duets “Iedvesma”-L. Viļuma, J. Konopļovs (mūz. pavadījums L. Prakapavičiene), deju grupa “Sapnis” (vadītāja kultūras pasākumu organizatore T. Lapkovska), teātra pulciņš “Pensionāriņš” (vadītāja L. Matvejeva).Pasākuma režisore – teātra pulciņa “Pensionāriņš” vadītāja L. Matvejeva.

 • Eparaksts bibliotēkā – tas ir vienkārši!

  Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs ir pieejams jauns bezmaksas pakalpojums – elektronisko dokumentu parakstīšana ar eParakstu un bibliotekāru konsultācijas eParaksta lietošanā.

  Lai veicinātu ērtāku saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm un dažādu pakalpojumu sniedzējiem digitālajā vidē, iedzīvotājiem un uzņēmējiem ir pieejams drošs elektroniskais paraksts jeb eParaksts. Ar eParakstu parakstītam dokumentam ir tāds pats juridisks spēks kā ar roku parakstītam papīra formāta dokumentam. eParaksts ir pieejams ikvienai Latvijas Republikas Iedzīvotāju reģistrā reģistrētai personai jau no 14 gadu vecuma.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.10.2013 11:25