Jaunumi

 • Daugavpils pensionāri, kuriem ir maznodrošināto personu statuss, saņems pabalstus arī pēc pensiju indeksācijas

  Ar 2018.gada 1.oktobri tiks indeksētasvecuma pensijas, indeksācijas lielums būs atkarīgs no kopējā apdrošināšanas stāža. Vidēji pensiju pieaugums pēc indeksācijas sastādīs 27,5 euro.

  Lai pensiju indeksācijas dēļ Daugavpils pensionāri nezaudētu tiesības uz sociālajiem pabalstiem, Daugavpils pilsētas domes deputāti veica grozījumus Saistošajos noteikumos Nr.47 „Daugavpils pilsētas pašvaldības sociālie pabalsti” , un noteiktais pensijas vecuma pabalstu saņēmēju ienākumu līmenis tika saskaņots ar gaidāmo vecuma pensiju indeksāciju, paaugstinot paredzēto ienākumu līmeni par 30 euro.

 • Vienvirziena iedzīvotāju emigrācija: izaicinājums Daugavpilij

  Kas jādara, lai apturētu iedzīvotāju vienvirziena plūsmu no Daugavpils un citiem Latvijas reģioniem uz Rīgu un ārzemēm?

  19. septembrī plkst. 18:00 Daugavpils kafejnīcā "EzītisMiglā" notiks diskusija, kuras mērķis ir noteikt, kādai ir jābūt valsts un vietējo pašvaldību politikai, lai atvērtu ES robežu un darba spēka mobilitātes laikmetā, Daugavpils nezaudētu visdārgāko no kapitāliem – savus cilvēkus.

 • Daugavpils un Minskas Padomju rajona Sociālo dienestu sadarbība turpinās

  No 7. – 9. septembrim Minskā darba vizītē atradās Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes "Sociālais dienests" vadītāja Nonna Jakubovska un sabiedrisko attiecību speciālists Marina Gorkina. Vizīte notika 2018. g. 5. februārī parakstītā sadarbības līguma starp Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi "Sociālais dienests" un Valsts iestādi " Minskas Padomju rajona iedzīvotāju sociālās apkalpošanas teritoriālais centrs " ietvaros.

 • Sociālie darbinieki no Bulgārijas ieradās Daugavpilī pieredzes apmaiņā.

  13.augustā Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādē “Sociālais dienests” viesojās kolēģi no Bulgārijas. Ciemiņiem tika sniegta informācija par Sociālā dienesta struktūru un funkcijām, par sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu veidiem, ko nodrošina Daugavpils pašvaldība. Īpaši viesus interesēja sociālais darbs ar ģimenēm ar bērniem krīzes situācijā.

 • ESIET UZMANĪGI!

  Par sociālo darbinieku veicamo apsekojumu kārtību.Lai izvairītos no pārpratumiem un prettiesisko darbību gadījumu mēģinājumiem , Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” informē Daugavpils pilsētas iedzīvotājus par sociālā darbinieka vizītes kārtību.

 • Daugavpils pašvaldības sociālā palīdzība ģimenēm ar bērniem skolēniem

  Daugavpils pašvaldība pievērš īpašu uzmanību rūpēm par ģimenēm ar bērniem. Šī palīdzība ir paredzēta ģimenēm, kurām ir piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statuss, kā arī aizbildņu ģimenēm, ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti un daudzbērnu ģimenēm. Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde "Sociālais dienests" sniedz ģimenēm, kurās ir skolas vecuma bērni šādu sociālo palīdzību :

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.10.2013 11:25